O nas

O nas
 

Należymy do Holdingu Trade Trans działającego na terenie całej Europy, a w szczególności w  Europie Południowo – Wschodniej.


Od ponad 20 lat świadczymy usługi transportu i spedycji w relacjach międzynarodowych i krajowych. Oferujemy usługi z zakresu logistyki magazynowej, a także spedycji drogowej, kolejowej, morskiej, lotniczej oraz celnej.

Grupa generuje ponad €100 mln obrotów. Aktualne zatrudniamy około 100 pracowników w 9 kluczowych lokalizacjach w Polsce oraz 3 biura zagraniczne w Rumunii i  na Słowenii.

Największym kapitałem firmy są ludzie. Udało się nam stworzyć stabilny zespół profesjonalistów, którzy dzięki doświadczeniu i zaangażowaniu świadczą usługi na najwyższym poziomie.

Przewozy realizujemy wyłącznie za pośrednictwem zaufanych i profesjonalnych partnerów. Niezwykle istotny jest dla nas staranny dobór dostawców usług przewozowych i budowanie z nimi długoterminowej, partnerskiej współpracy.
Własny tabor samochodowy i kontenerowy stanowi mocne wsparcie działań na drogach Europy.

W swojej pracy na co dzień kierujemy się poczuciem odpowiedzialności za powierzony nam towar, więc konkretne rozwiązania i śmiałe cele pozwalają nam na gwarantowanie najwyższej jakości świadczonych usług.

Zapytaj o wycenę